Rodinný dům 7+kk Dolní Břežany2021-06-16T11:52:31+00:00

Výjimečný
rodinný dům 7+kk
Dolní Břežany – prodáno

Užitná plocha 382 m2, plocha pozemku 1156 m2

Dolní Břežany

Více informací
Zajíma mě to

Pár slov o domě

Pokud hledáte dům, který by uspokojil váš smysl pro estetiku a architekturu, pak právě pro vás máme jeden takový ve vyhledávané a velmi oblíbené lokalitě Dolních Břežan, pouhý kilometr od jižní hranice Prahy.

Výjimečný dům v moderním stylu s prvky minimalismu.
Nyní s novou, velmi zajímavou cenou. Nepropásněte jej a objednejte si prohlídku. Teprve zážitek z domu vám ukáže jedinečnost této nemovitosti.

Tento dům si vás získá nejen designem, ale i svou praktičností a vzdušností. Má jasné vnitřní uspořádání a strukturu, propojení s exteriérem a navíc prostornou rovinatou zahradu. Právě čistý jednoduchý design, orientace na světové strany (jihozápad a jihovýchod), funkční a logické umístění na pozemku dávají tomuto domu výjimečnost a nadčasovost. Navíc si zamilujete jeho čisté linie, dostatek světla, kvalitu materiálů, kombinaci dřevo-sklo-kámen, průhledy do zahrady a dostatek místa nejen v obytných místnostech. Protože se původně jedná o rekonstrukci a rozšíření původního domku, bylo záměrem v interiéru ponechat některá původní řešení. Nejzajímavěji je vše patrné ve schodišťové hale.

Dům má velkorysou dispozici 7+kk, kdy přízemí je společenské, patro patří majiteli domu a podkroví je královstvím pro děti, hosty, nebo může sloužit jako druhý byt. Suterén je pak veskrze technický, prostorný, s možností vybudovat vinotéku či saunu. To vše doplněné v přízemí prostornou krytou terasou s přímým vstupem na zahradu, dvěma terasami v patře a prádelnou. Dům nabízí komfort, velké množství vestavěných úložných prostor, logický interiér. Majitel domu kladl při dostavbě velký důraz na interiérové prvky a jejich designové a rozměrové začlenění na míru do daného prostoru jednotlivých místností. Celková užitná plocha domu je: 382 m2 plus 79 m2 terasy.

V přízemí Vás nejvíce uchvátí obývací prostor. Ten je pomocí velkoformátových hliníkových oken otevřen do zahrady. Při servírování vašeho oblíbeného jídla se budete rozhodnovat, zda budete jíst na terase, nebo v jídelně. Z kuchyně je to stejně daleko a nerušený výhled do zahrady si užijete z obou míst. Prostorná krytá terasa je od ulice šikovně schovaná za domem, čímž využívá klidu zahrady a zkrášlí nejen letní večery vám i vašim přátelům.

Vrchní dvě soukromá patra opět pamatují na propojení s exteriérem pomocí velkých oken a výhledů. Užijete si jej při čtení knihy v ložnici v patře nebo v obývací části podkroví domu. Všechna velká okna mají předokenní elektricky ovládané žaluzie.

Koupelny snoubí kvalitní přírodní materiály jako je břidlice a dřevo, doplněné sklem a praktickým vestavěným nábytkem. Najdete je ve všech koupelnách, tedy vše je ucelené a designově vydařené. Na prostornou koupelnu v patře navíc navazuje velká terasa orientovaná do zahrady. Oproti tomu koupelna v podkroví je naopak tajnou komnatou, kterou na první pohled v interiéru nenajdete. Všechny 4 koupelny, každá s toaletou, sprchou, denním světlem i větráním, tak nabízí skvělé hygienické zázemí pro početnou rodinu i hosty.

Suterné domu je prostorný, zrekonstruovaný, vhodný buď pro ukládání věcí, nebo si zde můžete vybudovat třeba saunu, tělocvičnu nebo vinný sklípek.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, kotel je plynový. Na pečlivě sestřiženém pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy, ořešáky i studna na zálivku zahrady. Hned za vraty je vydlážděná kamenná plocha pro parkování až 4 automobilů. Pozemek přesto nabízí dostatek prostoru pro další stavební iniciativu i zázemí např. pro děti.

Dolní Břežany jsou obec s vynikající občanskou vybaveností. Jsou známé svým jasným strategickým rozvojem a z toho plynoucími viditelnými výsledky: moderní laserové centrum, nová tělocvična základní školy, moderní centrum obce, zrekonstruovaný hotel, kontrolovaný rozvoj obce. Upravená obec, parky, obchody, široké spektrum služeb, školy, školky, ZUŠ, poliklinika s lékárnou, pošta, knihovna, zájmové aktivity pro všechny věkové kategorie, kulturní akce aj. je zde samozřejmostí. Navíc s nádhernou okolní přírodou blízko Vltavského údolí, která je postupně propojována novými stezkami a cyklostezkami. A to vše snadno dostupné do Prahy a na dálniční síť.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, rádi vám tento výjimečný dům ukážeme.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží, technické informace nebo energetický štítek domu.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys patro
  Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys podkroví 
  Půdorys podkroví ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys suterén 
  Půdorys suterénu ve formě PDF nalezete zde.
 • Technické informace 
  Technické informace nemovitosti ve formě PDF nalezete zde. 
 • Energetický štítek  
  Energetický štítek nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů