Rodinný dům Mníšek pod Brdy2021-06-16T12:59:31+00:00

Rodinný dům 5-6+kk Mníšek pod Brdy – prodáno

Užitná plocha 366 m2, plocha pozemku 2285 m2

Mníšek pod Brdy

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Představujeme vám prostorný a vzdušný dům s krásnou zahradou, jen malý kousek na jihozápad od Prahy. Chcete žít v klidu a blízkosti lesa ukryti v prostorné rozkvetlé zahradě? Přesto však s komfortem města a se skvělou dostupností do Prahy? Máte velkou rodinu, mnoho návštěv, potřebujete pracovnu se samostatným vchodem nebo jen výminek?

Pak právě pro vás máme prostorný dům s mnoha možnostmi na krásném slunném místě v Mníšku pod Brdy. Dům o velikosti 5-6 +kk a celkové užitné ploše 366 m2 nabízí prostor a komfort pro nadstandardní bydlení v srdci přírody.

Tento atypický dům si pro svoje potřeby navrhoval sám majitel – šikovný architekt a stavitel v jednom. Místnosti zde mají velkoformátová okna, a tak se jednoduše i uvnitř domu cítíte jako v přírodě. Dům je prostorný, vzdušný, s mnoha zajímavými průhledy do zahrady i na panorama přilehlého lesa. V interiéru je hodně světla, hlavní místnosti mají vysoké stropy, celá dispozice je promyšlená a funkční včetně dostatku úložných prostor. Dvojgaráž a prostorná technická místnost jsou zde samozřejmostí.

Ve vzrostlé a udržované zahradě o velikosti 2033 m2, orientované na jih, najdete nespočet rozlišných stromů i keřů – jehličnany, listnáče, kvetoucí i stále zelené. Najdete zde vzrostlé různobarevné magnolie, rododendrony, azalky, motýlí keře, drobnou skalku i červený javor. Zahrada nabízí krásná zákoutí, intimitu a odpočinek a je celoročně zajímavá. Zároveň je zde dostatek úložných prostor pro dřevo a nářadí.

Dům nabízí komfortní moderní bydlení v kvalitní dřevostavbě, kde se dřevěné prvky prolínají i do interiéru. Vytápění je zajišťěno podlahovými konvektory i podlahovým topením, větrání vzduchotechnikou. Tepelnou pohodu zajišťuje také oboustranně prosklená krbová vložka, kterou si můžete užívat ve dvou prostorách. Dům je navržen v nízkoenergetickém standardu. Na pozemku je rovněž vybudován základ pro bazén a je zde vrtaná studna.

Bydlení v této nemovitosti má mnoho možností. Dům lze využít jako 6+kk, nebo 5+kk s prostornou šatnou. V patře je místnost s vlastním přístupem po vnějším schodišti, kterou majitel nyní používá jako kancelář se samostatným vchodem pro klienty. Tuto místnost lze také používat jako pokoj pro hosty (je přístupný i z interiéru, přitom je dostatečně oddělen od zbytku prostoru), nebo z něj připravit výminek třeba pro babičku. Dům naskýtá i možnost jednoduchého rozdělení po patrech na dva samostatné byty. Příprava oddělených měření spotřeby je vybudována.

Mníšek pod Brdy patří k nejoblíbenějším lokalitám pro bydlení u Prahy. A to kvůli skvělé občanské vybavenosti (MŠ, ZŠ, zdravotnické zařízení, mnoho restaurací, kaváren, skvělé sportovní vyžití, wellness, obchody, kompletní služby), také kvůli krásné přírodě (rybníky, lesy) a v neposlední řadě kvůli vynikající dostupností metropole.

Rádi vám veškeré přednosti a krásy tohoto domu i zahrady ukážeme osobně. Bezplatně pomůžeme i s hypotékou. Neváhejte nás kontaktovat, budeme se na vás těšit na prohlídce.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

  • Půdorys přízemí
    Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
  • Půdorys patro
    Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
  • Technický popis 
    Technický popis nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

Slovo majitele

Pozemek mě okouzlil hned při první návštěvě. Od toho okamžiku jsem věděl, že si zde postavím jedinečný rodinný dům podle svého architektonického návrhu. A protože stavím pro lidi domy ze dřeva, bylo od začátku jasné, z čeho bude postaven.

Dům je realizován podle jasné koncepce jak prostorové, tak dispoziční, provozní a technické, je vystavěn jako nízkoenergetická dřevostavba. Přiznané funkční dřevěné konstrukce umožňují nadstandardně vysoké stropy, velkoformátová dřevěná okna panoramatické výhledy do zahrady a na okolní lesy. Propojení s přírodou byla moje hlavní myšlenka při návrhu mého atypického domu.

Okrasná vzrostlá zahrada nám poskytuje naprosté soukromí, je osázená množstvím kvetoucích keřů i stromů a je průběžně udržovaná a doplňovaná. Dům kolaudovaný v r. 2007 jsem dodělával postupně, v současné době probíhají kompletní dokončovací páce a servis domu tak, aby byl předán novému majiteli v bezvadném stavu.

 

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů