Rodinný dům 5+1 Rudná u Prahy2021-06-16T12:56:14+00:00

Rodinný dům 5+1
Rudná u Prahy – prodáno

Užitná plocha 208 m2, plocha pozemku 995 m2

Rudná u Prahy

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Hledáte dům se vzrostlou zahradou s dostatkem soukromí? Dům s výbornou dostupností do Prahy autem i PID? Dům, odkud svoje děti s klidem pustíte samotné do školy?Pak právě pro vás máme exkluzivně dům 5+1 o užitné ploše 208 m2 na pozemku 995 m2 ve městě Rudná, blízko Prahy. Dům se nachází ve vzrostlé zahradě s bazénem a terasou krytou pevnou střechou a elektricky ovládanou markýzou. Zahrada domu je orientována na jih a poskytuje velké soukromí díky vzrostlé a udržované zeleni. Dům nabízí mimo čtyř pokojů, obývacího pokoje a kuchyně s jídelním koutem také dvě koupelny, dvě toalety (jednu samostatnou), šatnu, komoru, dvojgaráž a technickou místnost. Horní patro je řešeno jako podkroví.

Pokud by ani stávající počet pokojů nestačil, je zde možnost vybudovat další menší v podkroví garáže, které je nyní používáno jako sklad. Garáž má přes 31 m2 a nabízí dostatek místa pro vaše automobily kola a další věci. V zimě si užijete pohody u krbu v prostorném obývacím pokoji, v létě se po pár krocích z obýváku i kuchyně můžete svlažit v bazénu.

Velkým benefitem tohoto domu jeho umístění. Nachází se mimo hlavní silnici, je v lokalitě s již vybudovanou obytnou zástavbou. Přímo v ulici je škola, můžete tedy svoje děti již od prvního dne školní docházky pouštět samotné.

Dům se nachází ve městě Rudná s plnou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Autem se do Prahy Zličín dostanete do 10 ti minut, pražskou PID za 12 minut přímo ke stanici metra B.

Dům je vystavěn z porothermu tl. 49 cm, byl zkolaudovaný v roce 1998, od té doby bez větších zásahů. Energetický štítek je stupeň D. Vytápění domu je zajišťováno plynem, ohřev TUV elektřinou.
Zdroj vody je zajištěn jednak vodovodem, na pozemku je povolený a vybudovaný vrt, který je možno využít jako další zdroj vody.

Rádi Vás tímto domem provedeme, neváhejte nás zkontaktovat.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF naleznete zde.
 • Půdorys patro
  Půdorys patro ve formě PDF naleznete zde.
 • Půdorys přízemí – stavební
  Půdorys přízemí – stavební ve formě PDF naleznete zde.
 • Půdorys patro – stavební
  Půdorys patro – stavební ve formě PDF naleznete zde.
 • Technický popis 
  Technický popis nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.
 • Energeticky stitek 
  Energeticky stitek nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů