Rodinný dům 4+kk2021-06-16T12:58:03+00:00

Rodinný dům 4+kk Tuchoměřice – prodáno

Užitná plocha 249 m2, plocha pozemku 675 m2

Tuchoměřice

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a projděte se domem a zahradou již nyní

Pár slov o domě

Chceme vám na těchto stránkách ukázat kvalitní rodinný dům s krásnou a udržovanou zahradou, jen malý kousek na západ od Prahy. Pokud hledáte dům, který má příjemnou duši a pokud toužíte po místě, kde vás uchvátí okolní zahrada, pak může být tato nemovitost pro vás ideální. Jedná se o prostorný dům velmi kvalitního provedení, který se nachází v příjemné části Tuchoměřic, pár minut autem od Prahy.

Dům o dispozici 4+kk s možností jednoduché přestavby na 5+kk, je podsklepen, má k dispozici saunu, dvougaráž i další úložné prostory ve sklepě i na půdě. Užitná plocha domu je 249 m2. Samotný byt má 166 m2. Dům zůstane z velké části vybaven nábytkem, který skvěle ladí a zútulňuje interiér. Pohodu s přáteli si užijete v létě na zahradě, v zimě v prostorném obýváku u krbu.

Zahrada kolem domu je skvěle udržovaná, vysázená s citem i důrazem na malebnost v průběhu celého roku. Pozemek má velikost 675 m2, velikost samotné zahrady je 509 m2. Najdete tu ovocné stromy, okrasné keře i trvalky, venkovní krb i sprchu. Na zahradě nechybí ani dřevník, který je skvěle umístěný a neruší tak vzhled zahrady. Relaxaci si můžete užít na lavičce u fontánky, nebo na jedné ze dvou velkých teras, které dohromady mají téměř 75 m2.

Své čtyřkolé miláčky či kola můžete schovat do dvougaráže s elektricky poháněnými vraty. Na své si zde může přijít i kutil, který tu získá prostornou dílnu. Dům je možné nejen přestavět na výše zmíněné 5+kk, lze tu i jedinou příčkou získat prostor pro drobné podnikání, či vejminek se samostatným vchodem pro rodiče či dospívající dítě. Výstavba je velmi kvalitní. Při navrhování i samotné stavbě majitelé mysleli na veškeré detaily, použili jen ty nejlepší dostupné materiály. Místnosti jsou skvěle rozloženy, interiér je příjemný a funkční.

Rádi vám veškeré přednosti tohoto domu ukážeme osobně. Bezplatně pomůžeme i s hypotékou. Neváhejte si s námi sjednat prohlídku. Budeme se na vás těšit.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys podkroví
  Půdorys podkroví ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys suterénu
  Půdorys suterénu ve formě PDF nalezete zde.
 • Technický popis 
  Technický popis nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

Slovo majitele

Rádi bychom vás, jako majitelé této nemovitosti, uvítali a provedli domem a zahradou v průběhu čtvero ročních období. Prožili jsme zde 12 krásných a spokojených let, ale osud nás s přibývajícím věkem vede dál od velkoměsta, blíže do náruče přírody a lesů.

Protože slova neumí vyjádřit to, co přesně máme na mysli, necháme za sebe promluvit obrázky ve formě videa a fotek. Přejeme novým majitelům, aby zde prožili stejně spokojené a šťastné roky, jako jsme tu prožili my.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás a osobně si vyžádejte doplňující informace.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů