Řadový dům 4+kk, Hostivice2021-06-16T12:25:20+00:00

Řadový dům 4+kk
Hostivice – prodáno

Užitná plocha 122 m2, Plocha parcely 219 m2
 
Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Chceme vám ukázat dům, který má dostatečnou dispozici pro čtyřčlennou rodinu a který je navíc zvětšen o předsíň, zimní zahradu a úložný prostor v podkroví. Nachází se v Hostivicích, obci s plnou občanskou vybaveností a přesně za hranicí s Prahou.

Dům je řadový 4+kk, má dvě nadzemní podlaží, dostatek úložných prostor v komoře, vestavěných skříních a úložném podkroví. Jeho orientace je severo-jižním směrem, kdy vstup do domu je na jižní straně. Zde je parkovací místo a předzahrádka. Zahrada je umístěna za domem a najdete v ní zahradní domek a bazén. Orientována je do klidného vnitrobloku plného zeleně.

V přízemí je základem dispozice obytný prostor s propojením do kuchyně. Prakticky ze všech míst máte výhled na předzahrádku a do zahrady. Umělé osvětlení této hlavní místnosti je měnitelné intenzitou i barevností. Směrem do zahrady je celý prostor rozšířen zimní zahradou. U schodiště do patra je samostatné WC, technická místnost/ komora a zádveří do domu. V patře jsou z chodby přístupné všechny 4 místnosti. Tři z nich jsou ložnice a dětské pokoje a poslední je velká společná koupelna. Všechny místnosti mají denní světlo a přímé větrání. Podkroví bylo přestavěno na úložný prostor a zatepleno.

Dům je ve velmi dobrém stavu, pečlivě udržován. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Naopak pro letní období je zde klimatizace v podkroví. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Spotřeba na vytápění je minimální tím, jak je dům zateplen a na bocích navazuje na sousední domy.

Celá lokalita je klidná a má rodinnou atmosféru. Ulice jsou příjemné vzrostlou zelení a minimální dopravou. V blízkém okolí jsou parky a rybníky, dětská hřiště. 5 minut od domu je zastávka vlaku směr Smíchov a MHD směr Zličín. Velmi rychle a pohodlně se tak dostanete do centra Prahy. Hostivice mají kompletní občanskou vybavenost.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, rádi vám tento dům ukážeme. Umíme vám pomoci i s vyřízením hypotéky.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Kótovaný půdorys přízemí
  Kótovaný půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys patro
  Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Kótovaný půdorys patro
  Kótovaný půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Průkaz energetické náročnosti 
  Průkaz energetické náročnosti nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů