Milín – Stěžov2021-06-16T12:54:27+00:00

Rodinné sídlo Milín – Stěžov
RD 5+1 + wellness – prodáno

Užitná plocha domu 198 m2,
plocha pozemku 4876 m2

Milín – Stěžov

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o nemovitosti / A few words about the house.

Trvalé bydlení?
Víkendová relaxace v nadstandardní “chalupě”?
Jeden dům pro bydlení a druhý pro pdonikání na jednom pozemku?
Každodenní život s dětmi či bez, dvougenerační bydlení, nebo relaxace s přáteli v zimě i v létě?
Vlastní svět pouze 30 minut od Prahy?

Ano, toto všechno je zde možné. Není mnoho nemovitostí jako tato. Kvalitní a vkusný dům se skvělým zázemím, na krásném místě vhodném ke každodennímu životu či k rekreaci. Toto místo plné zeleně a soukromí, je vhodné jak pro každodenní život tak i pro víkendovou relaxaci. S dětmi zde najdete spoustu prostoru pro jejich vyžití, je zde i možnost dvougeneračního bydlení. Při víkendovém využití si zde užijete relaxaci a odpočinek s přáteli, pořádání malých nebo velkých oslav v létě i v zimě. A nejlepší na tom je, že jen 30 minut autem od Prahy, pohodlně po dálnici.

To vše vám poskytne dům o velikosti 5+1 s vysokým standardem bydlení a nadstandardními prostory pro relaxaci.Vše v zázemí obce, přesto pocitově na samotě. Exteriér i interiér domu je velmi vkusně sladěný, kvalitně zrekonstruovaný a je k dispozici i s vybavením. Celý dům je dobře prosvětlen, místnosti v patře jsou navíc doplněny střešními okny. Vstup do domu je krytý prostorným závětřím, koupelny disponují denním světlem i větráním.

V hlavním obytném patře – v přízemí – je obývací místnost, kuchyně s jídelním koutem, samostatný pokoj, koupelna. Z obýváku s proskleným krbem se dostanete na prostornou jižní terasu s výhledem na nejen do zahrady.
V podkroví domu najdete tři prostorné pokoje, jejichž prosvětlení je umocněno přidanými střešními okny. Koupelna s vanou a zastřešená terasa u ložnice doplňují horní část domu.
Hlavními prostory “suterénu” je společenská část s dřevěným barem a posezením a relaxační prostor se saunou, vířivkou a odpočinkovou částí plně propojenou se zahradou prostornými francouzskými okny. Relaxovat zde můžete buď sami, nebo pozvěte i své přátele a zapomeňte na starosti pracovních dní. Sprchový kout a toaleta jsou samozřejmostí. V suterénu najdete i sklad a technickou místnost, ale tu už přátelům asi ukazovat nemusíte, pokud se zrovna nechcete pochlubit vnitřní jednotkou tepelného čerpadla…

Díky svažitému pozemku, který je v několika místech upraven v krásnou rovinu mohl být dům osazen do terénu tak, že přímý vstup do zahrady je nejen ze “suterénu” (společenské a relaxační zóny), ale také z hlavního obytného prostoru s obývákem a kuchyní v přízemí domu.

Na pozemku v jeho příjezdové části se nachází prostorná budova nyní sloužící jako garáž pro několik automobilů s rozlehlou dílnou. Tuto lze v případě potřeby jednoduše přestavět na opravdu velkorysý výminek, prostor pro podnikání, nebo dům pro hosty.

Pozemek o velikosti 4.786 m2 je skvěle udržovaný, přitom však na údržbu nenáročný, nabízí nejen vzrostlé stromy, okrasnou část zahrady, dlážděný příjezd až k domu včetně mnoha parkovacích stání. Najdete zde zastřešený bazén, zastřešené místo pro letní grilování s krbem i posezením, ale především prostor připravený pro volejbal či fotbal. Hřiště je upraveno pro tenisový kurt včetně odborně připraveného podloží, osvětlení i ukotvení sítě. Stačí dodat jen horní vrstvu.
Lokalita je opravdu krásná. Užijete si zde lesy v okolí, cyklostezky, střelnici. Pouze 10 km odtud je Orlická přehrada. Obrovským bonusem tohoto krásného místa je naprostý klid.

Přijeďte za námi na prohlídku, rádi Vám tuto výjimečnou nemovitost ukážeme. Není to jen dům, ale spíše moderní rodinná usedlost, kterou si plnými doušky můžete rovnou užívat již letos v létě…

——————————-
There are not many properties like this! Excellently equipped, neatly located 30-minutes’ drive from Prague, and providing privacy in greenery. Suitable for permanent residence or temporary stays. House is ideal for family or friends’ gatherings in summer or winter, is children-friendly and can also inhabit grandparents.

High quality-built house with 5 rooms + 1 kitchen with wellness. It provides top-level living standard and premium relaxation zone. Located in a little town while providing enough privacy. House is elegant with high quality upgrades, available currently furnished upon request. The interior is naturally bright, also illuminated from the roof windows. Entrance to the house is sheltered by spacious porch. Bathrooms have access of day light and ventilation.

Five rooms, kitchen, 2 bathrooms are placed on ground and first floors. Living room with the fireplace leads to the terrace and garden. Spacious relaxation area has a wooden bar and seating. Wellness area with sauna, whirlpool and a room for spiritual rest, faces to the garden through large-scale windows and glazed door.

The front house contains a garage for several cars and larger workspace suitable for small business. This part of the property can be rebuilt into additional living area for grandparents or guests.

The estate is well-maintained (while not demanding high maintenance), containing full-grown trees, paved driveways, outside swimming pool, barbecue area, and a space designed for tennis court.

Surroundings are Orlík Dam (~10 km), bike tracks, romantic forests, shooting range but above all: peace, calm and beautiful outlooks.
We will be delighted to walk you through this property.

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys patro
  Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Suterén 
  Suterén nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.
 • Garáž 
  Garáž nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.
 • Technický popis 
  Technický popis nemovitosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů