Historický RD Slaný2021-06-16T12:26:06+00:00

Historický RD Slaný s byty a nebytovými prostory – prodáno

Užitná plocha 364 m2 / zastavěná plocha 166 m2

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Přímo v srdci královského Slaný Vám chceme ukázat historický dům po rekonstrukci a přesto s prostorem pro vaši další realizaci. Jedná se o dům, kde první dvě patra obsahují dva byty 2+kk (v patře) a dva nebytové prostory v přízemí (se vstupem z ulice). Zároveň podkroví je připravené pro další vestavbu. Můžete si tedy v podkroví vybudovat své bydlení a zbylou část domu výhodně pronajímat, nebo celý dům mít jako investiční záměr.

Dům se nachází v klidné ulici nedaleko hlavního náměstí, zastavěná plocha je 166 m2, celková užitná plocha je 234,5 m2 + cca 130 m2 v podkroví. Byty mají plochu 57,1 a 49,9 m2, nebytové prostory pak 46,2 m2 a 47,3 m2. Dům je historický a cihelný, krov je vč. střechy nový a připraven pro vestavbu (na základě platného stavebního povolení).

Vstup do nebytových prostor je z ulice Hanžburského, oba prostory jsou pronajaty, jeden z nich jako vyhlášená masérna. Vstup do domovní části je z ulice Soukenická. Světlá chodba se schodištěm vede do patra, kde jsou z chodby přístupné oba byty. Jejich přesná dispozice je patrná z přiložených výkresů v inzerci. Podkroví je volné pro vestavbu. V přízemí je ještě společný sklad s popelnicemi a pod domem je malý sklep. Parkování je na ulici.

Dům je napojen na vodovod, kanalizaci, elektriku, plynovod a rozvody datové. Rekonstrukce domu proběhla v letech 2010-2014 – kompletně elektroinstalace, povrchy, dřevěná okna, fasáda. Oba byty mají plynový kotel na topení a přípravu teplé vody, topení v nebytových prostorech je pomocí vafek nebo el. přímotopů a příprava teplé vody pomocí bojlerů.

Město Slaný je vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem z Prahy po D7, je zde veškeré občanská vybavenost od školek, škol, sportovišť a obchodů až po zábavu./span>

Není moc možností, jak získat nemovitost přímo v historickém jádru města, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat. Rádi Vám nemovitost ukážeme.

Umíme Vám pomoci i s financováním a vyřízením hypotečního úvěru.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

  • Půdorys přízemí
    Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
  • Půdorys patro
    Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
  • Půdorys podkroví – stavební povolení 
    Půdorys podkroví – stavební povolení  ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů