dům 7+kk Praha 4 – Libuš2021-06-16T11:09:01+00:00

Světlý a vzdušný dům 7+kk Praha 4 – Libuš – prodáno

Užitná plocha 290 m2, plocha pozemku 672 m2

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě / A few words about the house

Exkluzivně u nás najdete světlý, vzdušný a prostorný dům 7+kk na prodej. Dům disponuje šesti pokoji, čtyřmi šatnami, velmi prostorným obývacím pokojem a třemi koupelnami. Tento dům nabízí dostatek prostoru pro rodinu a k tom ubytování hostů či prarodičů, nebo k podnikání. Večer majitelům zpříjemní posezení na zahradě či sauna.

Dům o užitné ploše 290 m2 nabízí dostatek místností i úložných prostor. Byl navržen šikovným architektem, pečlivě vystavěn a v roce 2000 zkolaudován. Je skvěle udržovaný, ve velmi dobrém stavu, lze se do něj rovnou nastěhovat. Zahrada je vzrostlá, pravidelně ošetřovaná, se krytým koutem pro posezení. Na pozemku je i studna sloužící k zálivce zahrady. Dvojgaráž a kryté venkovní stání z boční strany domu nabízí 3 místa k parkování, aniž by si auta navzájem bránila ve výjezdu. V garáži a zahradním domku uskladníte vše potřebné. V domě najdete i samostatnou místnost pro praní a další pro sušení prádla. Centrální vysavač situovaný v garáži vám usnadní úklid domu. Sauna pro každodenní relax se nachází v přízemí, v koupelně s kompletním hygienickým zázemím. Tento dům si můžete koupit i včetně nábytku na fotografiích.

Na tomto domě je skvělá také jeho poloha. Je vzdálený jen 150 m od lesoparku Kamýk nebo pár minut pěšky od Modřanské rokle. Přímo v ulici je The Prague British School, velmi vyhledávaná mezinárodní škola. V pěší docházkové vzdálenosti je školka i škola, dětská hřiště, sportoviště, MHD a občanská vybavenost. Kousek odtud tu jednoho dne bude zastávka metra D.

Dům je vystavěn z cihel Porotherm, je vytápěn plynovým kotlem. Kolaudace proběhla v roce 2000. Během léta 2019 byla provedena nová izolace střechy a povrch terasy. Celkově dům je průběžně udržován velmi pečlivým majitelem, je ve velmi dobrém technickém stavu.

Pro další informace a prohlídku tohoto prostorově velkorysého domu mě neváhejte kontaktovat.

————————————–
Exclusively we offer a spacious airy bright house with 7-rooms & kitchenette (29O sq.m) incl. a large living room all providing enough space for family, grandparents, guests, and home-office. A comfort guarantee also 3 full-equipped bathrooms, 4 cloakrooms, laundry & linen-drying room, and on top a refreshing sauna or seating in a garden.

The house was built in 2000 and well-designed by an experienced architect. It is in perfect condition and available to move-in. Full-grown maintained garden, also equipped by a water-well, shelters the family privacy. A double-garage and a shelter provide three independent parking lots. A storage space is found within a garage and garden shed. House was built with Porotherm bricks and has a gas-powered heating system. Roof & terrace were recently renovated. Furniture seen on photos is available upon request.

Location of this house is neat! Only few minutes’ walk leads to refreshing parks Kamýk or Modřanská rokle. The Prague British School is on the same street while other schools, kindergarten, playgrounds, sport fields, public transport and amenities are walking distance close. Subway belongs to future plans in this location.

Do not hesitate to contact me to get more information.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Půdorys přízemí
  Půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys 1. patro
  Půdorys 1. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Půdorys 2. patro
  Půdorys 2. patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Průkaz energetické náročnosti 
  Průkaz energetické náročnosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů