Dům 5+kk Zlatníky – Hodkovice2022-02-03T09:14:18+00:00

Příjemný rodinný dům 5+kk

Užitná plocha 112 m2, plocha pozemku 663 m2

Zlatníky – Hodkovice

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Exkluzivně vám nabízíme příjemné rodinné bydlení v obci Zlatníky – dům s dostatkem soukromí, dobrým výhledem, v klidné obci se snadným dojezdem na Pražský okruh. Dispozice domu je 5+kk, jeho užitná plocha je 111 m 2 + balkon cca 4 m 2 . Celková plocha pozemku je 663 m 2 , z toho zastavěná plocha domu činí 72 m 2 .

V přízemí domu najdete kuchyni, obývací pokoj s krbem, koupelnu, samostatné WC, komoru a další pokoj, nyní užívaný jako ložnice. Z obývacího pokoje je přístup na zahradu orientovanou na východ. V patře jsou tři pokoje a koupelna s WC. Ze dvou pokojů je přístup na společný balkón, odkud je krásný výhled do krajiny.

Slunná zahrada se skleníkem a zahradním domkem není náročná na údržbu, může buď zůstat jaká je, nebo nabízí možnost jednoduše si dosadit vámi oblíbené rostliny. Na pozemku je až 6 parkovacích stání, z toho jedno je kryté, 3 místa jsou na sobě nezávislá.

Tento skvěle udržovaný podkrovní dům je kolaudovaný v roce 2010. Je napojen na obecní kanalizaci, obecní rozvod vody, elektřinu a plyn. Je postaven z Porothermu, má plastová okna, na střeše je betonová taška Bramac. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny plynovým kotlem Ferolli, se zásobníkem na teplou vodu (kombinace 60 l zásobníku a průtokového ohřívače). Dalším zdrojem vytápění jsou kamna na dřevo, jejichž strategické umístění nejen zpříjemní pobyt v obýváku, ale pomáhá vyhřívat celou nemovitost. Dům má mírně zvýšené stropy v obou podlažích, což celý dům dělá ještě více příjemným. Zhasínání světel v podkroví po dětech, vám usnadní vypínače ovladatelné přes wifi.

Tato nemovitost poskytuje příjemné bydlení ve velmi vyhledávané lokalitě obce Zlatníky-Hodkovice, které spadají do oblíbeného regionu Dolnobřežanska. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, prodejna potravin/drogerie, hřiště, hospoda, kostel. Pokud by vám v obci cokoliv chybělo, najdete to ve vedlejších D. Břežanech či Jesenici. Zlatníky nabízí skvělou dostupnost na Pražský okruh, jezdí zde PID.

Prohlídky jsou naplánovány na víkend 11.- 12.12.
U tohoto domu bude předání po prodeji o něco později, než je obvyklé, majitel hledá dům ke koupi.
Otázky i zájem o prohlídku prosím posílejte elektronicky, ozveme se vám zpět v pracovních dnech a vše společně dohodneme.

S financováním vám rádi zdarma pomůžeme, vybrat si můžete ze všech bankovních institucí. V případě, více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo vybrat pro něj nejvýhodnější nabídku.

Nenechte si toto skvělé bydlení ujít.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Architektonický půdorys přízemí
  Architektonický půdorys přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Architektonický půdorys patro
  Architektonický půdorys patro ve formě PDF nalezete zde.
 • Technický půdorys přízemí
  Technický půdorys přízemí přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Technický půdorys patro
  Technický půdorys patro přízemí ve formě PDF nalezete zde.
 • Technická zpráva
  Technická zpráva ve formě PDF nalezete zde.
 • Skladby/výpis materiálů
  Skladby/výpis materiálů ve formě PDF nalezete zde.
 • Průkaz energetické náročnosti
  Průkaz energetické náročnosti ve formě PDF nalezete zde.

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů