Dům 5+1 Lhota, Dolní Břežany2021-09-29T16:37:13+00:00

Rodinný dům 4/ 5+1 + možnost zvětšit obytnou plochu

Užitná plocha domu 180 m2, plocha pozemku 788 m2, zastavěná plocha 118 m2

Lhota, Dolní Břežany

 

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si dům i zahradu již nyní

Pár slov o domě

Prostorný dům 4 – 5+1 na rovinatém, slunném pozemku nabízí prostor pro vícečlennou rodinu, nebo i možnost dvougeneračního bydlení.

V přízemí domu je vstupní hala, samostatná kuchyně a obývací pokoj rozdělený do dvou částí. Ta, v níž se nyní nachází pracovní kout se jednoduchým uzavřením může nově stát třeba ložnicí. Součástí přízemí je i samostatná toaleta a komora. Zastřešená část přízemí, kterou můžete využít jako krytou terasu je dostupná rovnou z obýváku. V podkroví domu najdete tři pokoje, koupelnu s WC a v neposlední řadě další prostor vedle ložnice, který se přidáním zábradlí promění v menší zastřešenou terasu.

Dům je zděný, zateplený s plastovými okny, kolaudovaný v roce 2000, následně bez větších úprav. Dům je napojený na obecní vodovod i kanalizaci, vytápění a ohřev TUV je zajištěn elektřinou. Na pozemku je studna, sloužící pro zalévání zahrady. Pozemek i interiér je vhodné si upravit dle svého vkusu, dům i zahrada úpravy uvítají. Nabízí se tu i možnost větší rekonstrukce, kdy v rámci současné zastavěné plochy lze podstatně rozšířit užitnou plochu domu o jednu až dvě místnosti.

Tato nemovitost poskytuje bydlení na rovinatém pozemku kousek od lesa a cyklostezky, která propojuje Lhotu a Dolní Břežany, kde je veškerá občanská vybavenost, zázemí škol a školek, obchody služby i kulturní vyžití pro děti i dospělé. Díky kombinaci dobré dostupnosti Břežan a Prahy veřejnou PID, skvělých sousedů a klidu, který Lhota nabízí, je toto místo jako dělané pro život.

Prohlídky této nemovitosti po domluvě, v domě se stále bydlí. Pro více informací o domě a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o rodinném domě. Prohlédněte si půdorysy jednotlivých podlaží nebo technické informace.

Soubory jsou formátech PDF.

 • Architektonický půdorys přízemí
  Architektonický půdorys přízemí nalezete zde.
 • Architektonický půdorys patro
  Architektonický půdorys patro nalezete zde.
 • Kótovaný půdorys přízemí 
  Kótovaný půdorys přízemí nalezete zde.
 • Kótovaný půdorys patro 
  Kótovaný půdorys patro nalezete zde.
 • Průkaz energetické náročnosti 
  Průkaz energetické náročnosti domu nalezete zde.

 

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů