Byt 3+kk Dolní Břežany2021-06-16T11:07:51+00:00

Nadstandardní světlý byt 3+kk Dolní Břežany – prodáno

Celková plocha 108,78 m2 + dvě garážová stání
z toho terasa 5,92 m2, lodžie 1,1 m2 a sklep 6,95 m2 

Dolní Břežany

Více informací
Zajíma mě to

Podívejte se na naši videoprohlídku a prohlédněte si byt již nyní

Pár slov o bytě

Exkluzivně pro vás máme nadstandardní, velmi světlý, na míru zařízený byt 3+kk, který nabízí prostorné bydlení s výhledem na zámek a do zeleně.

Tento byt se slunnou terasou vám poskytne komfortní bydlení s velkou dávkou estetiky, kvality i praktičnosti. Je vybaven nábytkem na míru, který je v rámci bytu sladěný a vytváří jednotný koncept. Celý interiér podtrhují skvěle propracované podhledy se zabudovaným osvětlením. Nejenže prakticky skrývají rozvody klimatizace a garnýže, ale především celý byt zútulňují a podtrhují jeho styl a eleganci.

Z terasy je výhled do zeleně. Večerní posezení vám blízké jezírko zpříjemní nejen vizuálně, ale i zvukem tekoucí vody. V zimě si užijete pohled na věž zámku i kaple.

Okna tohoto bytu jsou orientována na 3 světové strany, což zajišťuje dostatek světla i sluníčka v zimním období. Absence západní strany přitom pomohla byt odklonit od horkého letního odpoledního slunka. A kdyby ani toto nestačilo, je v bytě zabudovaná klimatizace.

Nábytek na míru je praktický, s dostatkem úložného prostoru – vestavěné skříně v ložnici i chodbě, dostatek místa k ukládání věcí v obývacím pokoji a prostorná kuchyně. Podlahy v bytě jsou dubové, dřevěné, olejované, provedení dveří je sladěno s podlahou, taktéž ve dřevě.

Koupelna bytu je opravdu prostorná, nabízí 2 umyvadla, sprchu i vanu. Večer si tedy užijete očistu dle libosti a při ranním spěchu nic nebrání koupelnu využít i ve více lidech najednou. Toaleta je samostatná, s praktickým umyvadlem.

Celková plocha nemovitosti je 108,78 m2, z toho je terasa 5,92 m2, lodžie 1,1 m2 a sklep 6,95 m2. Plocha bytu je 94,81 m2, užitná 91,82 m2. K tomu všemu navíc získáte výhradní právo užívat 2 garážová stání v podzemních garážích, kam se dostanete suchou nohou výtahem přímo z bytu. Sklep je prostorný, zděný, zabezpečený skrytou, elektricky ovládanou mříží; je hned vedle výtahu, tedy jej budete mít pěkně po ruce.

Byt se nachází v Dolních Břežanech, v obci respektované a vyhledávané pro svůj územní rozvoj, veřejný prostor i moderní architekturu. A právě v jednom z architektonicky oceněných projektů centra Dolních Břežan se nachází i dům, v jehož druhém patře můžete bydlet i vy. Dům je součástí zdařilého projektu bytových domů v centru obce, doplněných parkem, veřejným prostorem, dětskými hřišti i dostatečným zázemím pro obchody a služby tolik nezbytné pro komfortní moderní život.

Kvalita projektu je velmi zdařilá a nadstandardní, ať už co se týká vzhledu i použitých materiálů. Dům je cihlový, zateplený, s dřevěnými okny. Vystavěný v roce 2009. K dispozici je prostorný výtah i společná kolárna a kočárkárna.

Dolní Břežany jsou obec, kde se dobře žije. Najdete zde polikliniku, školy, školky, základní uměleckou školu, dětský bazén, hřiště, dětské centrum.V informačním centru si můžete užít kulturního života, navštívit kino, nebo si půjčit knihu v knihovně pro všechny věkové kategorie.

Tato skvělá lokalita nabízí mnoho služeb a prodejen s rozmanitým zbožím, poštu, kavárny, vinotéku, mnoho restaurací, kulturní vyžití i pravidelné kulturní akce pro dospělé i děti. V blízkosti bytu je park, v blízkosti obce pak lesy a příroda. To vše, a ještě víc, nabízejí velmi vyhledávané Dolní Břežany, které jsou přímo na hranici Prahy a jsou s ní skvěle propojeny velmi nadstandardně častým spojením PID.

Pro více informací a dohodnutí prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Irena Žáčková, MSc.

+420 777 217 232
irena.zackova@re-max.cz

Ing. Petr Andrejši

+420 739 301 764
petr.andrejsi@re-max.cz

Dokumenty

V dokumentech najdete ke stažení všechny potřebné informace o bytě. Prohlédněte si půdorysy bytu nebo Průkaz energetické náročnosti budovy.

Soubory jsou formátech PDF a JPEG.

 • Architektonický půdorys
  Architektonický půdorys nalezete zde.
 • Technický půdorys
  Technický půdorys nalezete zde.
 • Metráž bytu a jeho příslušenství
  Metráž bytu a jeho příslušenství naleznete zde.
 • Průkaz energetické náročnosti budovy 
  Průkaz energetické náročnosti budovy nalezete zde.

 

 

ZAUJALA VÁS TATO NEMOVITOST? 

Kontaktujte nás, rádi vám zašleme doplňující informace a dohodneme si prohoídku.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů